وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

به رایگان دماغتان را عمل کنید و در راه علم جان بدهید

برخلاف اکثر کشورهای جهان، جراحی قشنگی در برزیل رایگان است و یارانۀ دولتی چشمگیری به آن تعلق می گیرد. این مسئله را باید در پرتوی اهمیتِ عجیب وغریب قشنگی ..

ادامه مطلب

علت مسمومیت مردم کلاردشت «نوروویروس»اعلام شد

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: «نوروویروس»، علت مسمومیت مردم کلاردشت است.  علت مسمومیت مردم کلاردشت «نوروویروس»اعلام شد ..

ادامه مطلب

تاثیر ویتامین B۶ در به خاطر آوردن خواب ها

تحقیق تازه نشان می دهد مصرف ویتامین B۶ می تواند به افراد در به خاطر آوردن خواب هایشان کمک کند.  تاثیر ویتامین B۶ در به خاطر آوردن خواب ..

ادامه مطلب

انگلیسی‌ها رژیم بگیرند!

مسئولان حوزه سلامت انگلیس تاکید کردند که مردم این کشور جهت مقابله با بحران چاقی باید رژیم بگیرند.  انگلیسی ها رژیم بگیرند! عبارات ..

ادامه مطلب

مادر جوان جایگزین شربت سرماخوردگی،به فرزندش متادون داد و او را کشت

ساعت 16:40 دقیقه پنجشنبه 20 مهر، مأموران کلانتری 140 باغ فیض در جریان فوت کودکی در یکی از بیمارستان‌های پایتخت قرار گرفتند. مادر جوان جایگزین ..

ادامه مطلب

پیشگیری از مبتلا شدن به سرطان با رژیم غذایی و تحرک بدنی

مطالعات متعدد نشان داده اند که بین رژیم غذایی و فعالیت بدنی در ریسک مبتلا شدن به سرطان ارتباط وجود دارد.  پیشگیری از مبتلا شدن به سرطان با ..

ادامه مطلب

مبارزه با ابرمیکروب‌های مقاوم به آنتی‌بیوتیک با شیر مادر

با ظهور ابرمیکروب‌های مقاوم به آنتی‌بیوتیک، فشار بر روی دانشمندان جهت توسعه مولکول‌ها، مواد و روش‌های تازه و جلوگیری از بازگشت به دوران تاریکی پزشکی که در آن حت ..

ادامه مطلب