وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

انهدام دو تیم تروریستی دیگر در شمال غرب کشور

سردار پاکپور از شناسایی و انهدام دو تیم تروریستی دیگر در مناطق عمومی سروآباد و اشنویه طی 24 ساعت اخیر خبر داد. انهدام دو تیم تروریستی دیگر در شم..

ادامه مطلب

مهدی جهانگیری همچنان در بازداشت است/ خاوری در کشور عزیزمان ایران اموالی دارد ، اسماعیلی

غلامحسین اسماعیلی در گفتگو با مهر، در پاسخ به این پرسش که شنیده شده است است میزان وثیقه صادره جهت م.ج به یک ششم مبلغ اولیه کم کردن پیدا کرده است و قرار است ا..

ادامه مطلب

خودکشی سیدامامی در حال بررسی است تا ببینیم چگونه اتفاق افتاده / اطلاعات کامل ا

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه خودکشی سیدامامی در حال بررسی است تا ببینیم چگونه اتفاق افتاده هست، راجع به بازداشت تعدادی از فعالان محیط زیست گفت: اینکه جهت ..

ادامه مطلب

آخرین اوضاع پرونده قضایی نازنین زاغری

رئیس کل دادگستری استان تهران، آخرین اوضاع پرونده قضایی نازنین زاغری را تشریح کرد. آخرین اوضاع پرونده قضایی نازنین زاغری عبارات مهم : آ..

ادامه مطلب

دیدار ذوالنور با کروبی

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده قم در مجلس پنج شنبه شب گذشته به دیدار شیخ مهدی کروبی رفته است. دیدار ذوالنور با کروبی عبارات مهم : امنیت ..

ادامه مطلب

رییس ‌جمهور بعد از تحلیف دو هفته وقت دارد کابینه را معرفی کند / حسینعلی امیری

معاون پارلمانی رییس‌جمهور گفت: مراسم تحلیف که برگزار شود رییس جمهوری دو هفته وقت دارد که اسامی وزرا را به مجلس پیشنهاد کند تا مجلس کارها را ادامه دهد. ..

ادامه مطلب

تتلو نمی‌تواند به شما ارزش دهد, از انتخابات درس بگیرید ، نماینده اصلاح‌طلب به رئیسی

به گزارش انتخاب؛ عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به بیانات اخیر رئیسی گفت: با توجه به شرایطی که در کشور وجود داشت، این انتخابات کاملا رقابتی و پر شور بو..

ادامه مطلب

آیا جدال کشور عزیزمان ایران و عربستان جدی تر می شود؟ ، حمله داعش در پایتخت کشور عزیزمان ایران به چه معناست؟

تلاش های شرکت یافته و هماهنگی در غرب آسیا به سرکردگی عربستان جهت منزوی کردن کشور عزیزمان ایران در جریان هست. محمد بن سلمان معاون ولیعهد عربستان ماه گذشته در مصا..

ادامه مطلب