وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

۷ کشته و ۳۰مصدوم در تصادف بامداد امروز دو اتوبوس در بزرگراه اسلام آباد غرب

در اثر تصادف دو اتوبوس در بزرگراه اسلام آباد غرب – حمیل ۳۰ نفر مصدوم و ۷نفر از سرنشینان تاکنون جان خود را از دست دادند.  ۷ کشته و ۳۰مصدوم در ..

ادامه مطلب

اقدام شوم پسر 12 ساله با دختر 5 ساله

اعترافات تکان دهنده پسر 12 ساله ای در پی تجاوز به دختر 5 ساله ای در انگلیس ماجرای تعرض و تجاوز در این کشور را وارد مرحله بحرانی کرده است.  ..

ادامه مطلب

عکس) + آخرین اوضاع چوپان آسیب‌دیده براثر حمله پلنگ (

حال مرد آسیب‌دیده در پی حمله پلنگ در روستای سوار کلاله مساعد است و در بیمارستان گنبد کاووس خوابیدن است. آخرین اوضاع چوپان آسیب دیده براثر حمله..

ادامه مطلب

قربانیان حمله تروریستی شب گذشته

میزان نوشت: در جریان درگیری با اشرار مسلح، ۲ تن از مرزبانان و ۲ نفر از بسیجیان طرح امنیت به شهادت رسیدند و ۳ نفر از نیرو های مرزبانی و بسیجی نیز م..

ادامه مطلب

رسیدگی به پرونده «ندا» در حال انجام است

رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی گفت: تاکنون دادسرا به صورت خاص کارها مربوط به پزشکی قانونی و دیگر کارها قضایی را انجام داده‌ و احتمالا تا آخر هفته تحقیقا..

ادامه مطلب

دستبند پلیس بر دستان سارق طلاهای سرخ کشف افزون 5 کیلوگرم مواد مخدر

به گزارش ایرنا ، در پی گزارش دزدی یک کیلو و 500گرم زعفران به ارزش تقریبی 60 میلیون ریال در یکی از روستاهای بخش ‘رخ’، ماموران پاسگا..

ادامه مطلب

دستور آدمکشی به وسیله یک زن درمثلث عشقی

نیمه شب 18 تیر امسال، مرد جوانی در تماس با پلیس 110 پایتخت کشور عزیزمان ایران از مشاهده جسد مردی داخل یک خودروی پراید رها شده است درحوالی شهرری خبر داد...

ادامه مطلب

فوت عامل مهم پرونده مشروبات الکلی مسموم سیرجان

رئیس کل دادگستری استان کرمان در پاسخ به آخرین اوضاع مظنونین پرونده مصرف مشروبات الکلی مسموم در شهرستان سیرجان گفت: چند نفر در این پرونده تحت تعقیب هستند ضمن..

ادامه مطلب

جزئیات اتفاق تیراندازی در آبیک قزوین اعلام شد

به دنبال حادثۀ تیراندازی یک سرباز در یکی از مناطق نظامی استان قزوین، رییس بازرسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران توضیحات تکمیلی را در اختیا..

ادامه مطلب

عکس + مرد تبهکار، راز آدم ربایی را به گور برد

سه پسر جوان که متهم هستند در پوشش مامور، مردی را برابر چشم دختر خردسالش ربوده و از او اخاذی کرده‌اند، در جلسه دادگاه مدعی شدند از خصومت شخصی سرکرده خود ..

ادامه مطلب