وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

دستبند پلیس بر دستان سارق طلاهای سرخ کشف افزون 5 کیلوگرم مواد مخدر

به گزارش ایرنا ، در پی گزارش دزدی یک کیلو و 500گرم زعفران به ارزش تقریبی 60 میلیون ریال در یکی از روستاهای بخش ‘رخ’، ماموران پاسگا..

ادامه مطلب

دستور آدمکشی به وسیله یک زن درمثلث عشقی

نیمه شب 18 تیر امسال، مرد جوانی در تماس با پلیس 110 پایتخت کشور عزیزمان ایران از مشاهده جسد مردی داخل یک خودروی پراید رها شده است درحوالی شهرری خبر داد...

ادامه مطلب

فوت عامل مهم پرونده مشروبات الکلی مسموم سیرجان

رئیس کل دادگستری استان کرمان در پاسخ به آخرین اوضاع مظنونین پرونده مصرف مشروبات الکلی مسموم در شهرستان سیرجان گفت: چند نفر در این پرونده تحت تعقیب هستند ضمن..

ادامه مطلب

جزئیات اتفاق تیراندازی در آبیک قزوین اعلام شد

به دنبال حادثۀ تیراندازی یک سرباز در یکی از مناطق نظامی استان قزوین، رییس بازرسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران توضیحات تکمیلی را در اختیا..

ادامه مطلب

عکس + مرد تبهکار، راز آدم ربایی را به گور برد

سه پسر جوان که متهم هستند در پوشش مامور، مردی را برابر چشم دختر خردسالش ربوده و از او اخاذی کرده‌اند، در جلسه دادگاه مدعی شدند از خصومت شخصی سرکرده خود ..

ادامه مطلب

دستگیری مرد 41 ساله به جرم ساخت کانال همجنس‌بازی در اینترنت

رییس پلیس فتا استان یزد از شناسایی فردی که با سوء استفاده از عکس‌های پروفایل دیگران اقدام به ساخت کانال‌های همجنس بازی کرده بود، خبر داد . دس..

ادامه مطلب

انهدام دو باند مسلح مواد مخدر با 2 تن و 50 کیلو مواد افیونی در سیستان و بلوچستان

‌فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند مسلح بزرگ مواد مخدر، دستگیری دو قاچاقچی سابقه دار و کشف دو تن و 50 کیلو مواد افیونی در دو درگیری ..

ادامه مطلب