وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

دکترین هسته‌ای دولت ترامپ چین را هم به تصویر العمل واداشت

پس از آنکه واشنگتن سند توسعه قابلیت‌های هسته‌ای جهت بازدارندگی دیگران را منتشر کرد، چین، ایالات متحده آمریکا را به رها کردن تفکر جنگ سرد و عدم سوء برداشت ا..

ادامه مطلب

گاهی از تختخواب توئیت می‌کنم! / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا در مصاحبه‌ای تازه گفت که بعضی از اوقات از تختخواب توئیت می‌کند. ترامپ: گاهی از تختخواب توئیت می کنم! عبارات مهم : اخبا..

ادامه مطلب

عملیات عفرین با روسیه هماهنگ شده است است ، ورود ارتش ترکیه به شمال سوریه/ ییلدیریم

براساس گزارش رسانه‌های محلی، تانک‌ها و پرسنل نظامی ترکیه وارد خاک سوریه شده‌اند. ورود ارتش ترکیه به شمال سوریه/ ییلدیریم: عملیات عفرین با رو..

ادامه مطلب

مرد ۲۵ میلیون دلاری کجاست؟

سایت دیلی بیست گزارشی را انتشار داده است که دو تحلیلگر در آن راجع به کشته نشدن ابوبکر بغدادی به دست آمریکا به رغم داشتن اطلاعات و توانایی نظامی این کشور ..

ادامه مطلب

اردوغان رویای رهبری دنیا اسلام را دارد / گولن

روحانی ترکیه‌ای ساکن آمریکا با انتقاد از سیاست‌های رئیس‌جمهوری ترکیه اظهار داشت، اردوغان دیوانه رویای رهبری دنیا اسلام شده است است.  گو..

ادامه مطلب

احتمال مذاکره مستقیم با کره‌شمالی منتفی نیست / معاون وزیر خارجه آمریکا

معاون وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا اعلام کرد احتمال مذاکره مستقیم با کره‌شمالی به صورت کامل منتفی نیست. معاون وزیر خارجه آمریکا:احتمال م..

ادامه مطلب

هدیه برلوسکنی، پوتین را غافلگیر کرد

سیلویو برلوسکنی، نخست وزیر اسبق ایتالیا به مناسبت سالگرد تولد ولادیمیر پوتین، مدیر جمهور روسیه به شهر سوچی سفر کرده و یک روتختی سایز دونفره که طرحی از د..

ادامه مطلب

یکی از اعضای کنگره به دنبال اثبات عدم دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

یکی از اعضای جمهوری خواه کنگره آمریکا اعلام کرد که او به دنبال ارتباط با کاخ سفید جهت پیشنهاد توافقی است که در ازای عفو بنیانگذار ویکی‌لیکس ثابت کند که ر..

ادامه مطلب

عکس) + زنانی که ممکن است رقیب انتخاباتی پوتین باشند (

“دمیتری پسکوف”سخنگوی پوتین امروز (جمعه) گزارش روزنامه ودوموستی را تکذیب کرده و اعلام کرده کرملین هیچ لیستی از نامزدهای زن یا مرد به عنوان ..

ادامه مطلب