وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

مثلث سرمایه‌گذاران پسابرجام , اسپانیا، آلمان و ایتالیا

در بخش صنعت، معدن و تجارت بعد از برجام ۱۳۹ پروژه با حجم سرمایه‌گذاری ۸.۲ میلیارد دلار در هیأت سرمایه‌گذاری خارجی به تصویب رسیده است. اسپانیا، آ..

ادامه مطلب

جدول ، قیمت سکه اوج گرفت+ دلار 4474 تومان

قیمت سکه امامی امروز با زیاد کردن 6 هزار تومانی نسبت به روز گذشته یک میلیون و 512 هزار تومان معامله شد.  قیمت سکه اوج گرفت/ دلار 4474 ..

ادامه مطلب

اثرات اغتشاشات اخیر بر قیمت طلا

وضعیت کشور در روزهای گذشته بر روی اقتصاد بازار نیز تاثیر گذاشته هست. در این میان طلا یکی از بخش‌هایی است که در این روزها از نوسان قیمت بیشتری برخوردار ..

ادامه مطلب

جدول) ، قیمت دلار صعودی شد+ آخرین قیمت سکه (

در بازار امروز – چهارشنبه – دلار آمریکا با روند افزایشی به ۴۱۲۷ تومان رسیده و سکه تمام طرح تازه یک میلیون و ۳۵۸ هزار تومان قیمت دارد. ..

ادامه مطلب

خطای تحلیلی در بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران

شاخص بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران روز گذشته در حالی با افت ۱۳۴ واحدی مواجه شد که با توجه به عملکرد نسبتا مطلوب شرکت ها در نیم سال اول امسال، انتظا..

ادامه مطلب

ایستادن در برابر سوداگران هزینه داشت/ آنها تصمیم می گرفتند کجای شهر چه بسازند ، آخوندی

آنچه ما در حال حاضر می بینیم فرسودگی شهرها ازدرون و حاشیه نشینی و بی انضباطی از درون است که دو روی یک سکه است و این حقیقت را نشان می دهد ما اساسا مفهوم..

ادامه مطلب

تاثیر احتمالی تحریم‌ شدن روسیه بر گازپروم

با اینکه تحریم‌های آمریکا علیه روسیه می تواند در روند فعالیت و پروژه های گازپروم روسیه اختلال ایجاد کند، ولی هنوز این شرکت در جهت عوض کردن استراتژی هایش در ار..

ادامه مطلب

مسیر از بین بردن زامبی‌های پولی

کارشناسان صندوق بین المللی پول در کتابی با عنوان «شکست بانکی» مرسوم ترین دستورالعمل های موجود جهت از بین بردن سلول های بیمار از بدنه نظام بانکی را بررسی ..

ادامه مطلب