وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

انحلال ۳ مدرسه غیردولتی به علت دریافت «شهریه» اضافه

مدیرکل آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه تا چند روز پیش ۳۰۰ و اندی رای پیگیری به تخلفات جهت مدارس غیردولتی صادر شده است اس..

ادامه مطلب

مدیر اداره ارشاد مشهد به زندان معرفی شد / معاون دادستان مشهد

حسن حیدری در گفت وگو با فارس در مشهد اظهار کرد: روز چهارشنبه گذشته مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد به دنبال برگزاری یک مراسم هنجارشکنانه در برج ..

ادامه مطلب

دستاورد ممنوعیت تردد دیزلی‌ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران , کاهش کربن سیاه هوا

مدیر شبکه سنجش کیفیت هوای شرکت کنترل کیفیت هوا از کم کردن ۵۰ درصدی کربن سیاه در هوای پایتخت در پی ممنوعیت تردد کامیون‌های فرسوده در سطح شهر پایتخت کشور..

ادامه مطلب

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت تحت پوشش بنیاد شهید قرار گرفتن خانوا

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در حاشیه دیدار با خانواده‌های شهدای پلاسکو از پیگیری تحت پوشش بنیاد شهید قرار گرفتن این خانواده‌ها با ارسال نامه‌ای به رئیس‌ج..

ادامه مطلب

خام است! ، مخالفت پلیس با طرح ترافیک تازه تهران/ مدیر پلیس پایتخت

رئیس پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه طرح پیشنهادی جایگزین طرح ترافیک فعلی خام است گفت: تا این لحظه بررسی‌های ما نشان می‌دهد اجرای این طر..

ادامه مطلب

احتمال زیاد کردن آلودگی هوای شهرهای صنعتی

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: پتانسیل زیاد کردن آلودگی هوا در سه روز آینده در شهرهای صنعتی وجود دارد.  احتمال زیاد ک..

ادامه مطلب

بارش پراکنده در نوار ساحلی خزر ، هوا دوباره گرم می‌شود

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به برقراری هوا پایدار در زیاد مناطق کشور از زیاد کردن دما در بعضی نقاط خبر داد. هوا دو..

ادامه مطلب

تعطیلی بیش از 250 آرایشگاه خانمانه

نایب مدیر اتحادیه آرایشگرهای خانمانه از تعطیلی ٢٦٤ آرایشگاه خانمانه بدون مجوز در شش ماه اول امسال خبر داد. تعطیلی بیش از 250 آرایشگاه زنا..

ادامه مطلب

ایران،‌ امریکا و بریتانیا در یک رده ، سنگاپور امن‌ترین کشور دنیا

هر ساله کمپانی گالوپ نظر سنجی را در سطح جهانی انجام می‌دهد که طبق آن کشورها بر اساس قانون و نظم فهرست بندی می‌شوند. سنگاپور امن ترین کشور ..

ادامه مطلب

زیاد کردن 52 درصدی ارزش ریالی کشفیات ، کاهش 10 درصدی دزدی

به گزارش ایسنا، سردار محمدرضا مقیمی در حاشیه همایش روسای پلیس آگاهی سراسر کشور با اشاره به عملکرد ناجا در زمینه اجتماعی گفت: انتظارات از مجموعه اجتم..

ادامه مطلب