وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

پوتین و ترامپ جهت دیدار رو در رو موافقت کردند / کرملین

کاخ کرملین امروز (چهارشنبه) اعلام کرد دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا و ولادیمیر پوتین، همتای روس وی جهت دیدار رو در رو موافقت کرده‌اند. ..

ادامه مطلب

صعود ساده بایرن‌مونیخ به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

بایرن مونیخ موفق شد در دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر بشیکتاش به پیروزی برسد و راهی مرحله بعد شود. صعود ساده بایرن مونیخ ب..

ادامه مطلب

مهدی جهانگیری همچنان در بازداشت است/ خاوری در کشور عزیزمان ایران اموالی دارد ، اسماعیلی

غلامحسین اسماعیلی در گفتگو با مهر، در پاسخ به این پرسش که شنیده شده است است میزان وثیقه صادره جهت م.ج به یک ششم مبلغ اولیه کم کردن پیدا کرده است و قرار است ا..

ادامه مطلب

انگلیسی‌ها رژیم بگیرند!

مسئولان حوزه سلامت انگلیس تاکید کردند که مردم این کشور جهت مقابله با بحران چاقی باید رژیم بگیرند.  انگلیسی ها رژیم بگیرند! عبارات ..

ادامه مطلب

توقف دلار پشت شیشه صرافی‌ها ، سکه باز هم گران شد

در دومین روز معاملات بازار،قیمت دلار با نوسان یک تومانی 4 هزار و 467 تومان شد،حال آنکه قیمت سکه با 12 هزار تومان زیاد کردن کماکان در مسیر زیاد کردن قرار..

ادامه مطلب

مدیر ارتباطات کاخ سفید استعفا می دهد

«هوپ هیکس» مدیر ارتباطات کاخ سفید و از مشاوران قدیمی دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا اعلام کرد که از سمتش استعفا می دهد.  مدیر ارتباطات ک..

ادامه مطلب

آینده ی آقای پوتین!

پراچکت سیندیکیت نوشت: به قطعیت می توان حدس زد که مدیر جمهوری فعلی روسیه یعنی ولادیمیر پوتین در انتخابات پیش روی این کشور ، یعنی در تاریخ 18 مارس در یک دور..

ادامه مطلب