وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به بیرانوند گفتم بد بازی کنی، انتقاد می‌کنم/ از سرحال بودن بازیکنان پرسپولیس کیف کردم ، قلیچ

دروازه‌بان پیشین پرسپولیس‌ می‌گوید اگر بیرانوند بد بازی کند، از او انتقاد خواهد کرد.

به بیرانوند گفتم بد بازی کنی، انتقاد می‌کنم/ از سرحال بودن بازیکنان پرسپولیس کیف کردم ، قلیچ

قلیچ: به بیرانوند گفتم بد بازی کنی، انتقاد می کنم/ از سرحال بودن بازیکنان پرسپولیس کیف کردم

عبارات مهم : انتقاد

دروازه بان پیشین پرسپولیس می گوید اگر بیرانوند بد بازی کند، از او انتقاد خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، وحید قلیچ، دروازه پیشین پرسپولیس با حضور در تمرین این تیم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز جهت دیدار با بیرانوند به تمرین آمدم چون دروازه بان پرسپولیس و تیم ملی هست. از طرفی دوست دارم در داربی پرسپولیس نتیجه مورد نیاز را بگیرد. امروز دیدم که بازیکنان سرحال هستند و از این عنوان کیف کردم. این عنوان نشان می دهد که پرسپولیس تاکتیک خوبی دارد و دیدم که چندین تاکتیک را مرور کردند.

به بیرانوند گفتم بد بازی کنی، انتقاد می‌کنم/ از سرحال بودن بازیکنان پرسپولیس کیف کردم ، قلیچ

او ادامه داد: پرسپولیس تیم خوبی است و اگر پیروز هم شود، استقلال نباید ناراحت شود. البته من جهت دو تیم آرزوی موفقیت می کنم ولی امیدوارم پرسپولیس پیروز شود.

دروازه بان پیشین پرسپولیس راجع به گل های زیادی که تیمش در بازی های اخیر دریافت کرده است گفت: بدون اغراق می گویم که بیرانوند دروازه بان با شخصیتی است و حیف است بعد از این همه بازی های خوب، بازی ضعیفی را نشان بدهد. من تا حالا او را ندیده بودم. تا امروز نمی دانستم که مربی دروازه بان های تیم چطور عمل می کند. کار او هم خوب بود. به بیرانوند گفتم اگر بد بازی کنی، از تو انتقاد می کنم. به او گفتم بیرانوندی بشود که همه دوست دارند. او جهت ما ارزش دارد و از خدا می خواهیم که هر لحظه خوب بازی کند. به بیرانوند گفتم در داربی به گونه ای بازی می کنی که همه تو را تحسین کنند.

دروازه‌بان پیشین پرسپولیس‌ می‌گوید اگر بیرانوند بد بازی کند، از او انتقاد خواهد کرد.

او راجع به آینده نگری نتیجه داربی ۸۵ گفت: همه می گویند داربی شرایط خاص خود را دارد. من این صحبت را قبول ندارم. هر تیمی که خوب بازی کند، پیروز می شود. نوع بازی کردن تیم، هنر مربی هست. ما نمی توانیم بگوییم چه کسی می برد. مربی هم تا لب خط تیمش را هدایت می کند و از آن جا به بعد بر عهده بازیکنان است که نتیجه بازی را رقم بزنند.

قلیچ در پاسخ به این پرسش که آیا دروازه بان با کیفیت را در طول لیگ هفدهم دیده است؟ تاکید کرد: من دروازه بان خوبی در لیگ برتر ندیدم. نمی توانم از کسی اسم ببرم. آن موقع که من دروازه بان بودم، چندین دروازه بان خوب در تیم های متفاوت وجود داشت. الان فقط لباس های دروازه بان ها خوشگل است.

به بیرانوند گفتم بد بازی کنی، انتقاد می‌کنم/ از سرحال بودن بازیکنان پرسپولیس کیف کردم ، قلیچ

واژه های کلیدی: انتقاد | بازیکنان | بیرانوند | پرسپولیس | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs