وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌دانم آیا علی کریمی در این وادی‌ افتاد/ بج ژاپن قشنگ بود، استفاده کردم! ، ترابیان

عباس ترابیان راجع به صحبت‌های علی کریمی در برنامه “۹۰” و اتهام‌هایی که به او در ماجرای واریز حق پخش بازی‌های مقدماتی جام جهانی وارد شده است هست، اظهار کرد: من ا

نمی‌دانم آیا علی کریمی در این وادی‌ افتاد/ بج ژاپن قشنگ بود، استفاده کردم! ، ترابیان

ترابیان: نمی دانم آیا علی کریمی در این وادی افتاد/ بج ژاپن قشنگ بود، استفاده کردم!

عبارات مهم : ایران

عباس ترابیان راجع به صحبت های علی کریمی در برنامه “۹۰” و اتهام هایی که به او در ماجرای واریز حق پخش بازی های مقدماتی جام جهانی وارد شده است هست، اظهار کرد: من از طرفداران پر و پا قرص علی کریمی هستم.

عباس ترابیان در گفت وگو با ایسنا، راجع به صحبت های علی کریمی در برنامه “۹۰” و اتهام هایی که به او در ماجرای واریز حق پخش بازی های مقدماتی جام جهانی وارد شده است هست، اظهار کرد: من از طرفداران پر و پا قرص علی کریمی هستم ولی نمی دانم آیا در این وادی ها افتاده هست. چرایش را خدا می داند ولی چون خودم دقیقا نمی دانم چه چیزهایی گفته شده، نمی توانم جواب دهم. البته فعلا جواب نمی دهم و بعد از مطالعه اگر مورد نیاز دانستم جواب می دهم.

سرپرست کاروان اعزامی فوتسال به چین تایپه راجع به استفاده از بج ژاپن روی کتش در چین تایپه، توضیح داد: آن بج قشنگ بود و واقعا دوستش داشتم. هیچ علت خاصی هم جهت استفاده از آن نداشتم. اصلا ژاپنی ها در مرحله گروهی با ما نبودند که بخواهیم آن ها را ببینیم و مسئله ساز شود. چیزی که آدم دوست دارد مسئله ایجاد نمی کند. به هر حال من اصراری جهت استفاده از آن نداشتم و روز دوم آن را از روی کتم برداشتم.

نمی‌دانم آیا علی کریمی در این وادی‌ افتاد/ بج ژاپن قشنگ بود، استفاده کردم! ، ترابیان

او همچنین راجع به علت خداحافظی فرهاد توکلی از تیم ملی و این که گفته می شود قصد دارد در کشور دیگری زندگی ورزشی و شخصی خود را ادامه دهد، گفت : به هر حال جوان و جویای نام هستند. حق هم دارند چون نابغه اند و فکرهای استثنایی به ذهن نابغه ها می رسد. آنها در زندگی شخصی خود آزاد و مختار هستند ولی نباید عرق به کشور عزیزمان ایران را فراموش کنند. نمی دانم به چه کشوری می خواهد برود ولی خودش می گفت که تصمیمش هنوز به آن صورت قطعی نیست.

ترابیان در ادامه همچنین راجع به ناراحتی مهدی جاوید و شرکت نکردن در مراسم خوش حالی قهرمانی نیز توضیح داد: من هم متوجه ناراحتی جاوید شدم و او چندان سر حال نبود ولی مشکلی خاصی هم وجود نداشت. به هر حال جاوید بزرگ تر از این حرف ها است که به خاطر این که چیزی به دوستش رسیده است و به او نرسیده ناراحت باشد. او بازیکن برازنده و خوبی هست. با این حال بازیکنان خودشان باید بیایند و با ما حرف بزنند و ما خیلی پیگیر آن نمی شویم.

عباس ترابیان راجع به صحبت‌های علی کریمی در برنامه “۹۰” و اتهام‌هایی که به او در ماجرای واریز حق پخش بازی‌های مقدماتی جام جهانی وارد شده است هست، اظهار کرد: من ا

رییس کمیته فنی و توسعه فوتسال همچنین راجع به مسئله تغذیه ملی پوشان، گفت : قبل از رفتن به چین تایپه آینده نگری این مسئله را کرده بودم و چند بار به آقای کریمیان گفتم که یادت باشد ما در چین تایپه مسئله غذا خواهیم داشت و بازیکنان غذای آن جا را دوست ندارند. خودمان هم به AFC ایمیلی زدیم و سه وعده غذا با انواع مشخص را اعلام کردیم. آنها نیز در جواب گفتند عنوان را به مسئولان چین تایپه ارجاع می دهند ولی هنگامی که رفتیم، دیدیم غذاها مناسب نیست. بازیکنان بحرین و عراق و حتی تیم های دیگری مثل قرقیزستان هم راضی نبودند. حتی بازیکنان چینی که از این نوع غذا مصرف می کنند نیز اعتراض داشتند. ما چون چاره ای نداشتیم از کنسرو استفاده کردیم. از سوی دیگر نیز ایرانی بسیار کمی در آن جا است ولی ما دو ایرانی پیدا کردیم که خلبان بودند و حتی کسی را یافتیم که توانست به ما یاری کند و ما بعد از مرحله مقدماتی کباب و برنج به بازیکنان دادیم.

او افزود: در جریان مسابقه های نیز با مسئولان برگزاری صحبت کردم و حتی جلوی نماینده AFC عنان کار از دستم در رفت و شروع به فریاد زدن کردم. ما حتی می خواستیم از هتل برویم. نفری که فرستادند در حدی نبود که کار کند و فقط تمام حرف های ما را تائید می کرد.

ترابیان در آخر راجع به عملکرد تیم ملی در این مسابقه های نیز به ایسنا، گفت : تمام مربیان در این مسابقه های از کشور عزیزمان ایران به عنوان تیم سوم دنیا یاد می کردند. نحوه بازی کردن تیم های برابر در زمین مشهود بود و آنها تلاش داشتند با نتیجه آبرومندانه از زمین خارج شوند. این سطح فوتبال کشور عزیزمان ایران را نشان می دهد که بالاتر از آسیا هست. در بازی فینال، تماشاگران اندکی که آمده بودند ژاپن را تشویق می کردند و تعداد بسیار کمی ایرانی نیز حضور داشتند. دیدید که ژاپن ابتدا با چرک بازی کردن، بازیکنان ما را اذیت کردند و هنگامی که دیدند نمی توانند از طریق بازی کردن به گل دست یابند، تنها راه مقابله را پرسشها معنوی و روانی دانستند و می درخواست کردند دعوا درست کنند. با این حال ما باید جهت جام جهانی ۲۰۲۰ آماده شویم و از الان بازیکنان جوانی را در قالب تیم “ب” بیاوریم و آنها را در بازی های تدارکاتی استفاده کنیم.

نمی‌دانم آیا علی کریمی در این وادی‌ افتاد/ بج ژاپن قشنگ بود، استفاده کردم! ، ترابیان

واژه های کلیدی: ایران | تایپه | ایرانی | مسابقه | استفاده | بازیکنان | علی کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs