وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هرگز در زندگی‌ام کم‌فروشی نکرده‌ام ، امید عالیشاه سکوتش را شکست

امید عالیشاه مصدومیت خود را بزرگترین بدشانسی اتفاق ورزشی‌اش می‌داند و نسبت به حواشی که این روزها برایش شکل گرفته تصویر العمل نشان داد.

هرگز در زندگی‌ام کم‌فروشی نکرده‌ام ، امید عالیشاه سکوتش را شکست

امید عالیشاه سکوتش را شکست/هرگز در زندگی ام کم فروشی نکرده ام

عبارات مهم : انگیزه

امید عالیشاه مصدومیت خود را بزرگترین بدشانسی اتفاق ورزشی اش می داند و نسبت به حواشی که این روزها برایش شکل گرفته تصویر العمل نشان داد.

ورزش سه نوشت:امید عالیشاه بعد از مدت ها دوری از فوتبال در شرایطی در استادیوم آزادی و برابر پرسپولیس قرار داده شد که از انگیزه زیادی برخوردار بود. با این حال یک بدشانسی بزرگ باعث شد تا در نهایت کمتر از 30 دقیقه وقت بازی داشته باشد و با توجه به مصدومیت از زمین خارج شود. این مصدومیت ولی از سوی بعضی به کم کاری او ارتباط داده شد و حواشی بزرگی برایش رقم زد. با این حال عالیشاه بعد از عکسبرداری از مصدومیتش این روزها دوران فیزیوتراپی و تمرینات اختصاصی را پشت سر می گذارد تا بتواند هر چه سریعتر به ترکیب سرخ های تبریزی بازگردد.

هرگز در زندگی‌ام کم‌فروشی نکرده‌ام ، امید عالیشاه سکوتش را شکست

عالیشاه در خصوص مصدومیتش که حواشی بزرگی رقم زده به خبرنگار ما گفت: اصلا نمی توانم این حرف ها را قبول کنم و بعد از گذشت چند روز نمی دانم باید از مصدومیتم هنگ کنم یا این حواشی که برایم ساخته اند. هیچ کس اندازه من جهت بازگشت به فوتبال انگیزه ندارد، نه بازیکنان داخل زمین و نه هواداری که روی سکو حضور داشت و جهت موفقیت تیمش استرس و انگیزه داشت. هیچ کدام نمی توانند حال مرا بفهمند که این روزهای دور از فوتبال چه بر سر من گذشته و چطور گذشته هست. این مساله باعث شده است بود تا انگیزه زیادی جهت بازگشت و فوتبال داشته باشم. تمام نشانه های من بعد از محرومیت تراکتورسازی با نابودی مواجه شد و چطور می توانم کم کاری کنم؟ اصلا چطور این مساله به ذهن کسی می تواند بیاید که بازیکن کم کاری کند؟ من نه در زندگی شخصی و نه فوتبالی ام کم فروشی نکرده و نخواهم کرد.

وی ادامه داد: در نخستین بازی ام جهت تراکتورسازی بعد از آخر محرومیت بازی کردم و با سود بردن از انگیزه ام گل هم زدم. در بازی بعدی برابر پرسپولیس و در استادیوم آزادی انگیزه ام نه صد که هزار برابر بود. خوشبختانه تمام کارشناسان و کادر آنالیز تیم هم از دقایقی که در زمین حضور داشتم تعریف کردند و عملکردم را قابل قبول دانستند. هر فوتبالیستی دوست دارد در استادیوم آزادی عالی ترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد و نیازی نیست بگویم چه انگیزه هایی جهت بازی برابر پرسپولیس داشتم.

امید عالیشاه مصدومیت خود را بزرگترین بدشانسی اتفاق ورزشی‌اش می‌داند و نسبت به حواشی که این روزها برایش شکل گرفته تصویر العمل نشان داد.

عالیشاه در مورد اینکه صحنه مربوط به مصدومیتش که بدون برخورد با بازیکنی صورت گرفته به این حواشی دامن زده است گفت: حتما باید با ساتور پایم را می زدند؟ هر کسی که فوتبال بازی کرده باشد می داند که مصدومیت نیازی نیست حتما برخوردی داشته باشد و بارها از تلویزیون هم دیده اند که مصدومیت های مضحکی گاهی اتفاق افتاده هست. در آن صحنه و بعد از استارتی که زدم ناگهان احساس سوزش شدیدی در پایم کردم و تصورم این بود که پایم قطع شده است هست. هر کاری کردم نتوانستم ادامه دهم و مطمئنا هیچ کس نمی تواند حس مرا از اینکه مجبور به خروج از زمین شدم درک کند.

وی ادامه داد: هیچ وقت مشکلی با هواداران تراکتور نداشته و ندارم. با کمال میل پیراهن این تیم را برتن کرده ام و درست است که سرباز بودم ولی بارها پیشنهاداتی از دیگر تیم های نظامی داشتم و حتی زمانی که تراکتور محروم شد گفتند به تیم های دیگر نظامی بروم ولی دوست داشتم در تیمی حاضر باشم که روحیه هواداران و شخصیت تیم جهت موفقیت باشد و این مساله به هدفم کمک کند. دوری از فوتبال را تحمل کردم تا بتوانم در وقت بازگشت عالی ترین اتفاق را رقم بزنم ولی واقعا از این حواشی هنگ کرده ام. همه بدانند و آنهایی که در این سال ها در تیم ارزش بازی کرده اند می توانند شهادت بدهند که امید عالیشاه در زندگی اش کم فروشی و کم کاری نکرده و نخواهد کرد.

عالیشاه در تصویر العمل به اینکه آیا در طول روزهای اخیر که دچار این حاشیه شده است همچنان این عنوان ادامه دارد و واکنشی به این عنوان نداشته گفت: من چه باید بگویم؟ یک فوتبالیست به جز بازی کردن و پاسخ دادن در زمین چه کاری دیگری از دستش برمی آید؟ من فیزیوتراپی و تمرینات اختصاصی را دنبال می کنم و نمی توانم کار دیگری انجام بدهم.

هرگز در زندگی‌ام کم‌فروشی نکرده‌ام ، امید عالیشاه سکوتش را شکست

اگر سالم باشم مثل بازی با استقلال خوزستان و دقایقی که برابر پرسپولیس به میدان رفتم از حداکثر توانم جهت موفقیت تیم استفاده می کنم و تصویر العمل بعضی هواداران تراکتور را هم نمی توانم پای همه آنها بگذارم. طی این روزها با خیلی از هواداران تراکتور برخورد داشته ام. کسانی که با خبر های خود به من روحیه بازگشت و عالی ترین عملکرد را می دهند. هیچ چیز جهت یک بازیکن عملکرد خوب در زمین بازی نیست و نمی توان به کسی این اتهام را زد که کم کاری کرده هست. هیچ کس در رشته ای که در آن تخصص دارد و مایه پیشرفتش می شود نمی تواند کم کاری کند و این اتفاق در شخصیت من هم نیست و نخواهد بود. خوشحالم که زیاد هواداران تراکتور به من روحیه می دهند و تلاش می کنم در بازگشت به عالی ترین شکل جواب آنها را بدهم.

هافبک شماره هفت تراکتورسازی در خصوص از دست دادن بازی برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و اینکه چه زمانی به تمرینات بازخواهد گشت گفت: تلاش بازیکنان ما این است که بتوانیم از روزهای تلخی که در دوران محرومیت نقل و انتقالاتی گذشته عبور کنیم و تراکتور را به جایگاه واقعی اش برسانیم. باید قدردان زحمات بازیکنانی که در دوران محرومیت نیز تمام تلاش خود را جهت تراکتورسازی به کار بردند باشیم و هواداران هم مانند هر لحظه بزرگترین حامی و انگیزه جهت گذراندن این دوران بودند. برابر استقلال نیز شانس خوبی جهت پیروزی داشتیم که نتوانستیم از آن سود ببریم و مورد نیاز نیست بگویم خودم هم چقدر انگیزه داشتم که برابر این تیم بازی کنم. با این حال تمرینات اختصاصی خودم را دنبال می کنم و امیدوارم هر چه سریعتر بتوانم به ترکیب بازگردم.

امید عالیشاه مصدومیت خود را بزرگترین بدشانسی اتفاق ورزشی‌اش می‌داند و نسبت به حواشی که این روزها برایش شکل گرفته تصویر العمل نشان داد.

واژه های کلیدی: انگیزه | بازگشت | فوتبال | فوتبالی | مصدومیت | تراکتور | هواداران | فوتبالیست | تراکتورسازی | امید عالیشاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs