وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تتلو نمی‌تواند به شما ارزش دهد, از انتخابات درس بگیرید ، نماینده اصلاح‌طلب به رئیسی

به گزارش انتخاب؛ عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به بیانات اخیر رئیسی گفت: با توجه به شرایطی که در کشور وجود داشت، این انتخابات کاملا رقابتی و پر شور بود و علاوه

تتلو نمی‌تواند به شما ارزش دهد, از انتخابات درس بگیرید ، نماینده اصلاح‌طلب به رئیسی

نماینده اصلاح طلب به رئیسی؛ تتلو نمی تواند به شما ارزش دهد/ از انتخابات درس بگیرید

عبارات مهم : اخبار

علیرضا رحیمی نماینده مجلس به سخنان اخیر حجت الاسلام رئیسی تصویر العمل نشان داد.

به گزارش انتخاب؛ عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به بیانات اخیر رئیسی گفت: با توجه به شرایطی که در کشور وجود داشت، این انتخابات کاملا رقابتی و پر شور بود و علاوه بر اصل انتخابات، همکاری مردم هم جهت کشور و هم نظام امتیاز بزرگی بود.

تتلو نمی‌تواند به شما ارزش دهد, از انتخابات درس بگیرید ، نماینده اصلاح‌طلب به رئیسی

بعد از اتمام انتخابات نیز نگاهی که ما داریم، رو به آینده است و قانون انتخابات هم همه پرسشها و برآیند ها را مشخص کرده که اگر احیانا کسی ادعای تخلف دارد ادعا را از کدام مسیر دنبال کند و مراجع قانونی جهت پیگیری به اعتراضات و ادعاها مراجع مشخص اند. لذا اینکه در قانون انتخابات وقت بندی مورد نیاز هم آینده نگری شده است است.

وی ادامه داد: اینکه بعد از یک انتخابات رقابتی، سالم و پرشور، ادعاهای مختلفی مطرح شود، اعم ازاینکه این ادعا از طرف کاندیداها یا طرفدارانشان باشد، قاعدتا، نمی تواند سلامت انتخابات را زیر پرسش ببرد. علاوه بر اینکه سلامت انتخابات هم در مراجع قانونی مورد تایید قرار داده شد و هم رهبری معظم انقلاب در صحبت هایشان صراحتا از سلامت کلی انتخابات اسم بردند و تاکید کردند اگر هم تخلفاتی به صورت جزئی صورت گرفته مراجع مربوط به این تخلفات پیگیری کنند.

به گزارش انتخاب؛ عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به بیانات اخیر رئیسی گفت: با توجه به شرایطی که در کشور وجود داشت، این انتخابات کاملا رقابتی و پر شور بود و علاوه

این نماینده مجلس در پاسخ به سخنان رئیسی مبنی بر تبلیغ صدا و سیما جهت روحانی گفت: مسئله تبلیغ وجود ندارد. در همه دوره های ریاست جمهوری این ادعا به خاص در ماه های آخر منتهی به انتخابات وجود داشته است.

فعالیت های مدیر جمهور مستقر را که خودش کاندیدای ریاست جمهوری به پای تبلیغات می گذارند و این توصیه ای است که در همه ادوار انتخابات مطرح میشود. مهم این است که قصد تبلیغات وجود نداشته باشد. چنین قصدی نه از جانب آقای روحانی و نه از جانب صدا و سیما وجود نداشته هست. صدا و سیما مکلف است اخبار حوزه ریاست جمهوری را پوشش دهد، همچنین که موظف است اخبار روسای دیگر قوا را پوشش دهد.

رحیمی افزود: این اتهام به هیچ وجه نمیتواند نه به آقای روحانی نه به صدا و سیما وارد باشد. طبیعی است که در هفته های انتخابات هم مردم ادامه فعالیت دولت را شاهد باشند و معنای این ادامه فعالیت تبلیغ نیست و صدا و سیما هم نمیتواند پخش فعالیت های دولت را در آستانه انتخابات متوقف کند. ما از مجلس در صدا و سیما ناظر داشتیم و اتفاقا بر تقسیم وقت جهت کاندیدا ها نظارت کامل وجود داشت و گزارش تبلیغ به هیچ وجه به ما ارائه نشده است.

تتلو نمی‌تواند به شما ارزش دهد, از انتخابات درس بگیرید ، نماینده اصلاح‌طلب به رئیسی

این نماینده اصلاح طلب همچنین با اشاره به سخنان رئیسی در حمایت حمایت از خواننده زیر زمینی گفت: به هر حال نه آقای تتلو میتواند به آقای رئیسی ارزش دهد و نه آقای رئیسی میتوانست ارزشی به این آقا دهد. این دیدار اساسا هیچ ارزشی را به صورت متقابل میان طرفین انتقال یافته نکرد و فکر میکنم همه افراد از انتخابات درس های مورد نیاز را گرفته باشند.

واژه های کلیدی: اخبار | تبلیغ | فعالیت | تبلیغات | انتخابات | ریاست جمهوری | نماینده مجلس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs