وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری مرد 41 ساله به جرم ساخت کانال همجنس‌بازی در اینترنت

رییس پلیس فتا استان یزد از شناسایی فردی که با سوء استفاده از عکس‌های پروفایل دیگران اقدام به ساخت کانال‌های همجنس بازی کرده بود، خبر داد .

دستگیری مرد 41 ساله به جرم ساخت کانال همجنس‌بازی در اینترنت

دستگیری مرد 41 ساله به جرم ساخت کانال همجنس بازی در فضای مجازی

عبارات مهم : کانال

رییس پلیس فتا استان یزد از شناسایی فردی که با سوء استفاده از تصویر های پروفایل دیگران اقدام به ساخت کانال های همجنس بازی کرده بود، خبر داد .

به گزارش ایسنا، سرگرد«مرتضی ابوطالبی» با بیان این که پلیس فتا با هوشیاری کامل در حال رصد اینترنت هست، اظهار کرد: فردی 18 ساله با در دست داشتن مرجوعه قضائی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان یزد به این پلیس مراجعه و مدعی بوده فردی ناشناس از طریق ساختن پروفایلی در شبکه اجتماعی، تصویرهای شخصی ام را که بر روی پروفایلم بوده را برداشته و سپس این تصویرهای را جهت دوستانم و همسایه ها ارسال می کند.

دستگیری مرد 41 ساله به جرم ساخت کانال همجنس‌بازی در اینترنت

وی افزود: فرد شاکی مدعی شده است که فرد ناشناس با گذاشتن تصویری از او روی پروفایل جداگانه اقدام به ایجاد مزاحمت و فحاشی به همه دوستان وی نموده و نیز با تصویر او در شبکه اجتماعی با ساختن کانالی خاص با محتوای فردی همجنس باز در حال فعالیت است.

رییس پلیس فتا استان یزد در ادامه با اشاره به تشکیل پرونده ای با عنوان همجنس بازی در فضای مجازی، گفت: با انجام کارها فنی و اطلاعاتی، شماره سیم کارت متهم که به صورت ناشناس در اینترنت فعالیت نموده، مورد بررسی قرار داده شد و مشخص شد فردی 42 ساله به هویت فرزاد که متاهل و دارای 4 فرزند است اقدام به هتک حیثیت و آبروریزی شاکی نموده است .

رییس پلیس فتا استان یزد از شناسایی فردی که با سوء استفاده از عکس‌های پروفایل دیگران اقدام به ساخت کانال‌های همجنس بازی کرده بود، خبر داد .

سرگرد ابوطالبی خاطرنشان کرد: از طریق مخبرین فعال این پلیس و با اخذ مجوز قضایی متهم در محل کار خود دستگیر و بعد از بازجویی های مورد نیاز و با توجه به مستنداتی که در گوشی وی به وسیله کارشناسان فنی این پلیس مشخص گردید، چندین سال است که متهم با افراد زیادی که همجنس خودش هستند ارتباط نامتعارف داشته و از طریق سوء استفاده از تصویرهای دیگران اقدام به ارتباط با هم جنس خود نموده است .

واژه های کلیدی: کانال | ارتباط | اینترنت | همجنس بازی | شبکه اجتماعی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs