وسیله ایران سوریه عربستان دولت ترامپ

وسیله: ایران سوریه عربستان دولت ترامپ اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل گاهی از تختخواب توئیت می‌کنم! / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا در مصاحبه‌ای تازه گفت که بعضی از اوقات از تختخواب توئیت می‌کند.

گاهی از تختخواب توئیت می‌کنم! / ترامپ

ترامپ: گاهی از تختخواب توئیت می کنم!

عبارات مهم : اخبار

رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه ای تازه گفت که بعضی از اوقات از تختخواب توئیت می کند.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا این افشاگری را در مصاحبه با پی یرز مورگان در شبکه آی تی وی مطرح کرد. او راجع به عادت توئیت بازی خود گفت: خب شاید گاهی از تختخواب، شاید گاهی هنگام صبحانه یا ناهار یا جاهای دیگر ولی به صورت کلی صبح یا عصر توئیت می کنم…. در طول روز خیلی سرم شلوغ است.

گاهی از تختخواب توئیت می‌کنم! / ترامپ

اولین بار نیویورک تایمز سال گذشته گزارش داد که ترامپ گاها از داخل تختخواب و زمانی که اخبار تلویزیون را نگاه می کند، توئیت می کند. طبق گزارش ها، ترامپ روزانه حدود هشت ساعت به دیدن برنامه های تلویزیونی تخصیص داده شده است می دهد و همچنین شروع روز کاری خودش را تا ساعت ۱۱ صبح به تاخیر می اندازد تا بتواند زیاد تلویزیون نگاه کند و توئیت بفرستد.

با این حال مدیر جمهوری آمریکا این گزارش ها را بی اساس می داند و تاکید دارد که سرش با “خواندن اسناد” گرم هست. ترامپ در طول کمپین ریاست جمهوری و بعد از ورود به دولت همواره از توئیتر استفاده کرده است و سیاست های تازه و حملات گاه و بیگاه به رسانه ها را از آنجا اعلام می کند.

رئیس‌جمهوری آمریکا در مصاحبه‌ای تازه گفت که بعضی از اوقات از تختخواب توئیت می‌کند.

ترامپ در مصاحبه با آی تی وی تاکید کرد، توئیتر تنها ابزار او جهت دفاع از خودش برابر “اخبار جعلی” هست. او گفت: اگر این چنین ارتباطی را نداشته باشم، نمی توانم از خودم دفاع کنم. اخبار جعلی زیادی می بینم، خبرهای زیادی که خیلی غلط و یا ساختگی هستند.

او همچنین با رد گمانه زنی ها راجع به سلامت روحی، روانی و جسمی خودش گفت: من یک نابغه با ثبات هستم. او قبلا هم در ژانویه در توئیتی نوشته بود: قبلا گفته بودم باهوش هستم ولی گمان می کنم این واژه چندان توصیف من نباشد و باید بگویم من نابغه هستم…. یک نابغه کاملا با ثبات!

ترامپ همچنین شایعاتی مبنی بر اینکه از اعتراضات مردم انگلیس می ترسد و به همین علت جهت افتتاح سفارتخانه تازه آمریکا به لندن نرفت، گفت به مجری انگلیسی آی تی وی گفت: من در بریتانیا خیلی محبوب هستم. ایمیل های زیادی از حامیانم در کشور شما می گیرم. آنها حس امنیت مرا و آنچه من راجع به پرسشها متفاوت می گویم، دوست دارند. من به آنجا خواهم رفت. او (ترزا می، نخست وزیر انگلیس) مرا دعوت کرده هست. دو بار. هم جهت سفر رسمی هم کاری.

گاهی از تختخواب توئیت می‌کنم! / ترامپ

او همچنین ار سابقه رفتاری خودش در برابر زنان دفاع کرد و ارتباطی غیر قابل انتظار میان پرسشها زنان و عقایدش راجع به یک ارتش نیرومند مطرح ساخت. او گفت: هیچکس بهتر از من در امور ارتش نیست… فکر می کنم زنان آن را خیلی دوست دارند. فکر می کنم آنها بخواهند در منزل خود امن باشند. بار دیگر می گویم که فمنیست نیستم ولی احترام فوق العاده ای جهت زنان قائلم.

واژه های کلیدی: اخبار | آمریکا | تختخواب | تختخواب | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs